Belenco Tezgah Modelleri Ankara

 Mutfak tezgahları gün geçtikçe farklı malzemeler kullanılarak üretilebilmektedir. Genel olarak hepsi dayanıklı ve estetik bir görünüme sahip olabilse de hem parlaklık açısından, hem hijyen açısından hem de daha dayanıklı ve uzun ömürlü olması açısından farklılık gösterebilmektedir. Ankara tezgah üreticileri ve satıcıları tarafından da bu doğrultu da Belenco mutfak tezgahı önemli bir yere gelmiştir.

 
 Belenco Mutfak Tezgahı
 
 Belenco aşınmaya ve çizilmeye karşı çok dayanıklı olan kuvars minerali ile yapılan bir tezgahtır. Parlak yüzeyli olan ve genellikle mermer veya granit malzemeye benzeyen Belenco tezgah modelleri Ankara çevresinde sıkça kullanılmaya başlanmıştır. Farklı renklerde olabilen tezgahlar hem dayanıklılık hem de zarif bir duruş sergilemektedir.
 
 Belenco Tezgah Özellikleri
 
 Ankara mutfak tezgahı uygulamasında çok önemli bir yere sahip olan Belenco tezgah sürekli olarak hijyenik kalır. Gözeneksiz yapısı, sıvıyı ve lekeyi üzerinde tutmama ile içerisinde herhangi bir mikroorganizma yaşamasına imkan vermemesinden ötürü çok hijyeniktir. İçeriğinde %90 oranında kuvars bulunduğundan sirke, limon, kahve ve çay gibi ürünlerin leke yapması sorunu yoktur. Ayrıca aynı mineralden dolayı parlaklığını hiçbir zaman kaybetmemektedir.
 
 Belenco Tezgah Fiyatları
 
 Tüm ürünlerde olduğu gibi her firmanın ayrı fiyatlandırması olsa da Belenco tezgah fiyatları rengine, modeline ve kalitesine göre değişmektedir. Pek tabi ki kullanıcının istediği tezgah kalınlığına göre bu fiyatlarda artış olabilmektedir.
ankara mutfak tezgahi

ankara mutfak tezgahi

ankara tezgah

ankara tezgah

belenco mutfak tezgahi

belenco mutfak tezgahi

belenco tezgah fiyatlari

belenco tezgah fiyatlari

belenco tezgah modelleri ankara

belenco tezgah modelleri ankara

Birbirinden şık ve kaliteli ürünler ile Calisco Mutfak Tezgahı, mutfakları baştan yaratıyor.