Mutfak tasarım seçeneklerinde, en önemli konu mutfak tezgahlarıdır. Mutfak tezgah seçeneklerinde renk, tasarım ve model seçenekleri, Calisco farkı ile hazırlanmaktadır. Calisco bayisi olan ve Ankara’da mutfak tezgahı konusunda birinci sınıf hizmet kategorisi ile çözüm üreten firmamız, sektöründe üst düzey kaliteli çözümler üretmektedir. Güvenilir ve garantili hizmet anlayışını ile sektörel bazda müşteri memnuniyeti ile çözüm üretiyoruz. Ölçü alma, model seçme, seçilen modelin imalatı ve pratik montajlama işlemleri, zamanında gerçekleştirilmektedir.

Etkileyici Tezgah Seçenekleri Sizleri Bekliyor
 
            Calisco marka mutfak tezgahlarının bayisi olan ve bu kategoride Ankara genelinde profesyonel çözüm üreten firmamız, kısa zamanda iş teslimatı yapmaktadır. Ücretsiz keşif hizmeti veren ekiplerimiz, çalışmanın yapılacağı mutfakta, gerekli incelemeleri yaparak, en uygun model seçeneklerini, kısa zamanda hazırlamaktadır. Ölçülerin alınması ve model tercihinin yapılması ile birlikte, firma elemanlarımız mutfak tezgahını hazırlamaktadır. Mutfak tezgahını kısa zamanda montajlayan firmamız, hizmet kalitesini problemsiz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Özel yapıştırma tekniği ile montaj işlemi gerçekleştirilen mutfak tezgahları, uzun yıllar problemsiz kullanılmaktadır. Hijyenik olmanın yanı sıra su geçirmeyen ve neme karşı dayanıklı olan tezgahlarımız, kullanışlı özelliklere sahiptir.
 
Dayanıklı ve Estetik
 
            Silinebilen, temiz kalan, iz bırakmayan, hijyenik ve kimyasal temizlik maddeleri ile problemsiz bir şekilde temizlenebilen mutfak tezgahlarımız, uzun ömürlüdür. Başkentin mutfak tezgahı kategorisinde çözüm üretmeye devam eden firmamız, müşteri memnuniyetini kazanarak, sektöründe üst sıralarda yer almaktadır. Güvenilir, garantili ve etkili tasarım seçeneklerini bir araya getiren firmamız, hizmet kalitesini her geçen gün artırmaya devam etmektedir. Renk özellikleri ve tasarım özelliklerinin yanı sıra geniş kullanım seçenekleri, bu ürünün tercih edilmesinde birinci derecede etkili olmuştur. Lavabo ve diğer bölümleri uyumlu bir şekilde bir araya getiren tezgahlarımız, kullanım kategorisinde pratik ve etkilidir. 
Birbirinden şık ve kaliteli ürünler ile Calisco Mutfak Tezgahı, mutfakları baştan yaratıyor.