Mermer Masa 

Mermer Masa 

 Doğal taşlar çeşitli formları ile yaşam alanlarında kullanılmaktadır. Hatta yaşam alanlarının daha şık ve doğal bir alana dönüşmesinde etkili olmaktadır. Mermer de en çok kullanılan doğal taşlardan birisidir. Bu nedenle de farklı mermer masa çeşitleri bulunmaktadır. Mutfakta kullanılan mermer yemek masası şık olmasının yanında konfor da sunmaktadır.

 Birbirinden farklı tasarım ve şekilleri ile mermer sehpa çeşitleri de bulunmaktadır. Çeşitli kullanım alanlarında çeşitli şekillerde tercih edilmektedir. Son yıllarda daha çok kullanılan mermer zigon sehpa modelleri ise en şık dekorasyonlarda kullanılmaktadır. Doğallık konsepti ile tasarlanan bu sehpalar çeşitli mobilya modelleri ile uyum içerisinde kullanılmaktadır. En çok tercih edilen mermer orta sehpa modelleri hemen hemen her alana uyum sağlamaktadır.
 
 Çeşitlilik açısından da mermer masa modelleri tercih edilmektedir. Renk ve doğal desenleri ile estetik bir görüntü sağlamaktadır. Bu renk çeşitliliği ile farklı malzeme ve eşyalar ile rahatlıkla kullanılabilmektedir. Bu nedenle de mermer masa imalatı aşamasında farklı desenlere sahip ürünler kullanılmaktadır. Muhteşem görüntüsü ile birlikte farklı formlara sahip masalar oluşturulmaktadır.
 
 Mermer sağlam yapısı ve kullanım rahatlığı sayesinde yaşam alanlarında istenilen konforu sağlamaktadır. Yuvarlak mermer masa modelleri de yumuşak çizgilerden oluşan tasarımlarda kendisini göstermektedir. Bu masalar için çeşitli mermer masa ayakları tasarlanarak üretilmektedir. Bu sayede de çok fazla çeşitlilik oluşturulmaktadır. Modern ve klasik tarza sahip her alanda mermer masalar kullanılacak niteliğe sahiptir. 
Mermer Masa 

Mermer Masa 

Mermer Masa Modelleri 

Mermer Masa Modelleri 

Mermer Yuvarlak Masa 

Mermer Yuvarlak Masa 

Birbirinden şık ve kaliteli ürünler ile Calisco Mutfak Tezgahı, mutfakları baştan yaratıyor.