Mermer Masa Modelleri

Mermer Masa Modelleri

 Doğal bir taş olarak evin farklı odalarına değişik dönemleri yansıtan mermer masa çeşitleri, zamansız bir şıklık sunmaktadır. Değişik dönemlere ait retro ve vintage tarzıyla mekanlara etkileyici bir görünüm katan mermer sehpa çeşitleri, ev dekorasyonu için yaratıcı fikirler sunuyor.

 Özellikle doğal yapısının yanı sıra fiziksel işlevsel kısmı sayesinde mermer yemek masası çeşitleri oldukça fazla tercih edilmiş durumda. Hem klasik tarzı hem de günümüz modern çizgilerini birleştiren tasarımlar, mekanlara göz alıcı bir uyum katmaktadır.
 
 Farklı Tasarımlarla Uyumlu Mermer Ürünleri
 
 Kendi başına özel ayrıcalıklar getiren mermer orta sehpa ürünleri, aynı zamanda ahşabın sıcaklığı ve samimiyeti ile de bütünlük oluşturmaktadır. O yüzden gözü yormayan ve modern çağını evin odalarına yansıtan mermer masa modelleri son dönemlerde oldukça fazla tercih ediliyor.
 
 Yumuşak hatları bulunan ve kaliteli ahşap profil üzerinden tasarımı gerçekleştirilmiş mermer zigon sehpa ürününü kullanmaktan büyük keyif alacaksınız. Tabii sadece ahşap seçeneği değil, aynı zamanda metal yapılarla mermer ürünlerinin etkileyici bütünlüğü her mekana yansıtılıyor.
 
 Tasarımlarıyla Göz Dolduran Mermer Masa Çeşitleri
 
 Farklı profiller ile bir araya getirilerek muhteşem aksesuarlar yaratan yuvarlak mermer masa çeşitleriyle evin farklı odalarında eşsiz bir görünüm yakalamanız mümkün. Ayrıca başta mermer masa ayakları olmak üzere diğer farklı parçalarıyla bütün olarak uzun ömürlü kullanım şansı vermektedir. Dayanıklı tasarımla firmamız bünyesinde mermer masa imalatı gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımız doğrultusunda en şık ürünler için sizleri bekliyoruz.
Mermer Masa Modeli ankara

Mermer Masa Modeli ankara

Mermer Masa Modelleri 

Mermer Masa Modelleri 

Mermer Masa Modelleri ankara

Mermer Masa Modelleri ankara

Birbirinden şık ve kaliteli ürünler ile Calisco Mutfak Tezgahı, mutfakları baştan yaratıyor.