Mermer Sehpa

Mermer Sehpa

 Evin farklı odalarında her ihtiyaca uygun tasarımlar gerçekleştirilen mermer sehpa modelleri, doğal doğal yapısı ile dikkatleri üzerine topluyor. Özellikle görsel açıdan önemli olan mermer sehpa ürünleri, özgün tasarımlarıyla mekanlara zamansız bir şıklık katıyor. Ayrıca daha sade, göz yormayan ama aynı zamanda şık dizayn yapısıyla modern mermer yemek masası arasından tercih gerçekleştirebilirsiniz. Eskiden mermer dendiğinde daha çok banyo ve merdivenler söz konusu olsa dahi; günümüzde artık doğal malzemesi ile ev dekorasyon fikirleri için büyük beğeni topluyor.

 Eve Şıklık Katacak Gözalıcı Mermer Sehpalar
 
 İhtişamlı ve gösterişli tasarımlar ile çok beğenilen mermer orta sehpa  ürünleri, özellikle salonlarda harika bir görüntü veriyor. Misafirler geldiği zaman onlara etkileyici bir sunum gerçekleştirmek adına mermer masa modelleri değerlendirilebilir. Tabii yine misafirler adına ya da evde aperatif yiyecekleri koyabilmek için, mermer zigon sehpa modellerin de göz doldurduğunu söylemek mümkün.
 
 Kaliteli ve Doğal Yapısıyla Mermer Sehpa Çeşitleri
 
 Evlerde hem kullanış açısından hem de görsel noktada farklı masa modelleri büyük öneme sahiptir. Bu açıdan kaliteli tasarımlarıyla özellikle mermer masa ayakları eşliğinde ürünler, dayanıklı bir ayrıcalık da sunuyor. Dekorasyona her geçen gün ağırlığını biraz daha koyan yuvarlak mermer masa gibi daha birçok değişik görsel tasarım ile geniş bir yelpaze sunuluyor. Isıyı dağıtma özelliği, aşınmaması ve kolay temizlenmesiyle mermer masa imalatı firmamız bünyesinde profesyonel bir anlayışla ele alınarak tasarlanmaktadır.
Mermer Yan Sehpa 

Mermer Yan Sehpa 

Orta Sehpa Mermer 

Orta Sehpa Mermer 

Yuvarlak Mermer Sehpa 

Yuvarlak Mermer Sehpa 

Birbirinden şık ve kaliteli ürünler ile Calisco Mutfak Tezgahı, mutfakları baştan yaratıyor.